برای فعال کردن دفتر کار تان و

شروع آموزش و درآمد زایی ثبت نام کنید

برای ورود، قبلاً باید ثبت نام کرده باشید

صورت ظاهر فنا گردد، بدان

صورت معنا بماند جاودان

دربارۀ ما

شفای بیماریهای من

من دکتر رضا حق پرست هستم. تخصص اصلی من ژنتیک گیاهی است . تا قبل از سال ۱۳۹۲ من مبتلا به میگرن ، رفلاکس معده، زانو درد شدید، بیماری پوستی، آنزیم کبدی بالا و دفع کراتنین بودم. در این سال من با یک بیمار ام اس که با رعایت تغذیه طبیعی و سبک طبیعی زندگی و کنترل استرس شفا یافته بود طی یک پدیده همزمانی، آشنا شدم. از همان سال من هم همان اصول تغذیه طبیعی و سبک طبیعی زندگی را رعایت کردم و در مدت کوتاهی مشکلاتم برطرف شد.

چرا شفا یافتم!؟

بعد از شفا این سوالات برایم مطرح شد که در بدن چه اتفاقی من افتاده است که با رعایت سبک طبیعی زندگی و تغذیه طبیعی خامگیاهخواری شفا یافته ام؟ آیا علم جدید هم این گونه شفا یافتن را تایید می کند؟ برای یافتن جواب این سوالات، شروع به مطالعه مقالات و کتابهای معتبر علمی کردم و گنج بزرگی از دانش و تجربیات شگفت انگیز را در مورد شفای طبیعی که مبنای علمی و معنوی بسیار قویی دارد، یافتم. حیفم آمد این گنج بیکران آگاهی را فقط برای خودم داشته باشم. بنا براین شروع کردم به اشتراک گذاری تجربیاتم در شبکه های اجتماعی و در مورد اصلاح سبک زندگی به دیگران مشاوره دادم. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماریهای لا علاج و صعب العلاج از جمله بیماران سرطانی و آسم و پسوریازیس که از روشهای رایج جواب شده بودند، با من تماس گرفتند و من در مورد دلایل علمی شفا با رعایت تغذیه طبیعی و برگشتن به دامن طبیعت و خداوند و رسیدن به آرامش روح و شکر گزاری، توضیح می دادم. آنها پس از آموختن اصول این سبک زندگی طبیعی و معنوی، بطور معجزه آسا شفا یافتند.

وجود شفا یافتگان دلیل محکمی برای درست بودن این مسیر

وجود شفا یافتگانِ بیماریهای لاعلاج و صعب العلاج، از مستندات علمی برایم مهم تر بود تا به دلایل شفا با تغذیه طبیعی و معنا درمانی بهتر پی ببرم. چون علم انسان بسیار ناقص تر از آن است که بتواند بسیاری از پدیده های طبیعی و راز شفای طبیعی را توضیح دهد. شعری از مولانا یافتم که بر کاستی دانش بشر در قیاس با دانش خداوند تاکید می کرد. صفحه داستان شفا یافتگان را در سایت رستوران روح ببینید. حتی کسانی که تحت روشهای رایج درمانی بودند، وقتی وارد این مسیر شدند، با روحیه قویتر به درمانشان ادامه دادند و بهتر نتیجه گرفتند.

heal

کمک به بیماران نا امید برای پیدا کردن شفا

با کسب اطلاعات و تجربیات جدید، اعتماد من به این روش برای شفای طبیعی روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شد. به همین دلیل با انگیزه بیشتری به کمک کردن به بیماران نا امید از روشهای رایج و علمی درمان، ادامه دادم. فهمیدم که شفا در درون همه انسانها وجود دارد ولی به دلیل نا آگاهی از معنای واقعی زندگی و تغذیه و سبک طبیعی زندگی، آنرا گم کرده اند. من به آنها کمک می کنم که این شفای گم کرده را پیدا کنند. اکنون از طریق سایت رستوران روح، قصد دارم که این اطلاعات و تجربیات بسیار ارزنده را به صورت علمی تر و موثر تر در دوره خود آموزی معنا درمانی و رازهای علمی شفای طبیعی در اختیار بیماران لاعلاج و صعب العلاج که از روشهای رایج درمان جواب شده اند قرار دهم.

بیداری روح با معنا درمانی

جمعیت اصلی هدف ما در این دوره افراد سالم هستند. افراد سالم با آشنا شدن با تجربیات سخت و تلخ بیماران ، میفهمند که منطقی و هوشمندانه نیست که خودشان را به دلیل انتخاب زندگی و تغذیه غیر طبیعی دچار بیماریهای سخت و درد ناک کنند. در این دوره خود آموزی در رستوران روح، ما از شرکت کنندگان با لقمه های راز و آگاهی پذیرایی می کنیم . چون بر این باوریم که بیماری اصلی اکثر انسانها نا آگاهی آنها در مورد سبک طبیعی تغذیه و زندگی است . آنها از رازهای شفابخشی که در درون دارند آگاه نیستند و معنا و هدف زندگی را بخوبی درک نکرده اند. بودن در این نا آگاهی را می توان به گرسنگی روح تعبیر کرد. این گرسنگی عامل اصلی ابتلای آنها به بیماریهای سخت و لاعلاج جسمی و روحی است. انسان ها به دلیل این ناآگاهی است که غذا و سبک ناسالم زندگی ، که عامل همه بیماریهای جسمی و روحی است، را انتخاب می کنند. البته هستند کسانی که می دانند برخی از غذا ها برای سلامتیشان بسیار مضر است، ولی با این وجود آنها را مصرف می کنند. برای این افراد، بیماریهای ناشی از مصرف این غذا های مضر لازم است تا چشمشان باز شود و به وجود با ارزش و معنوی خود آسیب نرسانند. دکتر ویکتور فرانکل بیدار شدن و رشد روح در اثر سختیها و بیماریها در زندگی را معنا درمانی یا لوگو تراپی نامیده است. خواجوی کرمانی در شعری زیبا و پر معنی ، حتی قبل از دکتر فرانکل معنا درمانی را توضیح داده است.

سرمایه گذاری روی روح

سرمایه گذاری روی روح در این دوره به شما یاد آوری می شود که روح شما قسمت اصلی وجود شماست و باید بیشتر از جسمتان، روی روحتان سرمایه گذاری کنید. روح انسان برای اجرای ماموریت مهمی به این دنیا آمده است و جسم بعنوان ابزار ماموریت در اختیار انسان قرار گرفته است. برای درک بهتر این حقایق شما به آگاهی و تجربیاتی نیاز دارید که در این دوره آموزشی کسب خواهید کرد. بیماری اصلی انسان امروزی سرطان، دیابت، فشار خون، ام اس ، نا رسایی کلیه و کبد و ویروس کرونا و ..... نیست. بیماری اصلی انسان امروزی نا آگاهی او در مورد ماموریتش در این دنیا، معنای زندگی و ارزش معنوی خودش است. بیماری در واقع هشداری برای بیدار شدن انسان است که به دامن طبیعت و خداوند باز گردد تا در نهایت در مسیر سعادت جاودانه قرار گیرند . این بیداری در اثر بیماری، همان معنا درمانی است که باعث می شود انسان از عالم تاریک نا آگاهی ذهن، به عالم پر از نور، آگاهی و عشق الهی مهاجرت کنند. این نا آگاهی که بیماری اصلی اکثر بیماران است، باعث شده که به خوردن غذاها و رفتارهای غیر طبیعی و مضر عادت کند و بی هدف فرصت طلایی زندگی را هدر دهد و جسم و روحشان را بیمار کند. هر انسانی دارای یک سیستم معجزه آسای خود درمانی است . اما اکثر انسانها با تغذیه و رفتار غیر طبیعی این سیستم را تخریب کرده اند و بیمار شده اند و الان فرصت زندگی و سرمایه خود را برای درمان بیماری صرف می کنند و از انجام امور ماموریت اصلی خود بازمانده اند. این سیستم خود درمانی به انسان که برترین آفریده خداوند است، تقدیم شده است، تا به دور از درد و بیماری، ماموریت خطیرش را در این دنیا بخوبی انجام دهد و لیاقت خودش را به خداوند نشان دهد تا برای برنامه های جاودانه خداوند در عالم بالا انتخاب شود. اگر بیمار و دردمند هستید و از روشهای رایج درمان نا امید شده اید و شما را جواب کرده اند، در این دوره آموزشی– انگیزشی می‌آموزید که برای احیای مجدد این قدرت شفا بخش باید به دامن خداوندو طبیعت برگردید و تغذیه و سبک زندگی خود را طبیعی کنید، تا قدرت خود درمان درونی در بدن شما احیا گردد و به روش طبیعی بر درد و بیماری غلبه کنید تا با استفاده از جسم سالمتان، ماموریتتان را بخوبی در این دنیا انجام دهید و سربلند به عالم بالا برگردید.

در آمد زایی در رستوران روح

در این دوره علاوه بر پاداش معنوی آموختن و کمک به دیگران در امر آموزش این شیوه طبیعی زندگی و تغذیه، پاداش مادی نیز به عنوان پاداش روشنگری برای شما در نظر گرفته شده است. شاید این ضرب المثل را شنیده باشید که می گوید: به فکر نان باش، خربزه آب است. یعنی اینکه باید موارد را در زندگی اولویت بندی کنیم. همین ضرب المثل باعث شده است که اکثر مردم به فکر کسب درآمد باشند و آنرا ماموریت اصلی خود در این دنیا بدانند. کسب درآمد، لازم و خوب است و هر کسی باید به فکر آن باشد ولی هدف اصلی زندگی نیست و نباید باشد. بسیاری از مردم بیش از حد به فکر کسب درآمد هستند و بخاطر آن دچار استرس حاد می شوند و دیگر فرصتی برای آموختن معنای واقعی زندگی و سبک طبیعی تغذیه و زندگی ندارند. همین موضوع باعث شده که بسیاری از آنها به بیماریهای سخت مبتلا شوند و در آمد کسب شده را صرف درمان این بیماریها کنند. در صورتی که باید بدانند کسب آگاهی در مورد مفهوم زندگی و شناخت خود و خدای خود، هدف اصلی آنها در زندگی است و کسب درآمد هدف فرعی است. چون هدف اصلی خداوند از آفرینش ما ، کسب آگاهیی است که باعث رسیدن روح ما به کمال و در نهایت رسیدن به سعادت در جاودانگی شود. جاودانگیی که در آنجا ، اگر به کمال روح رسیده باشیم ، مامور خدا خواهیم شد برای اجرای برنامه های جاودانه خداوند. بسیار هوشمندانه است که درک کنیم، این آگاهی کسب شده است، که سرمایه اصلی ماست و می توانیم آنرا به عالم جاودانه میبریم، نه پول و اموالی که کسب کرده ایم. متاسفانه اکثر مردم این موضوع را بخوبی فرا نگرفته اند. دلیل این ادعا این است که تعداد بسیار زیادی از افراد فالورهای سایتها و پیج هایی هستند که درآمد زایی را به مردم آموزش میدهد و تعداد فالور در سایتهایی که معنای واقعی زندگی را آموزش میدهد بسیار کمتر است. بنا بر این در رستوران روح تصمیم گرفتیم که در کنار آموزش معنا و هدف زندگی، یک سیستم در آمد زا هم داشته باشیم تا شرکت کنندگان در دوره خود آموزی در این رستوران به هر دو هدف مهم برسند.

برای فعال کردن دفتر کار تان و

شروع آموزش و درآمد زایی ثبت نام کنید

برای ورود، قبلاً باید ثبت نام کرده باشید

همراه شو عزیز، تنها نمان به درد