استارات آپ رستوران روح

زندگی هوشمندانه
هم آگاهی ، هم در آمد
هم سعادت جاودانه

برای شروع آموزش و درآمد زایی ثبت نام کنید

برای ورود باید ثبت نام کرده باشید

رستوران روح اولین استارت آپ (کسب و کار نو آور) در ایران و شاید جهان

با موضوع معنا درمانی، زندگی عارفانه، آموزش رازهای علمی شفای طبیعی، ترویج سبک زندگی و تغذیه طبیعی

و نقش حفظ طبیعت در سلامت روح و جسم

استارت آپ چیست؟

اریک ریس در کتاب Lean Startup که با عنوان «نوپایِ ناب» به فارسی ترجمه شده است، استارتاپ را چنین تعریف می‌‌کند: «استارت آپ یک نهاد انسانی است که برای ارائه یک محصول یا خدمتی نوین در شرایطی که ابهام بالایی وجود دارد به وجود آمده است.» او تأکید می‌کند که استارتاپ یک موسسه است و نه یک محصول. به بیان دیگر، استارتاپ نگاهی فراتر از محصول داشته و مدام در پی رشد و کشف قلمروهای تازه است. وقتی از واژه کسب و کار نوآور یا استارت آپ استفاده می‌کنیم، ویژگی‌های زیر را باید در نظر گرفت: کسب و کاری که قصد دارد ارزش آفرین باشد. کسب و کاری که پایداری برای اعضای آن مهم است. کسب و کاری که ممکن است مبتنی بر تکنولوژی های نوین باشد یا نباشد.

اهداف ما در استارت آپ رستوران روح

اهداف و منشورِ استارت آپ رستوران روح در زیر ارائه شده است. ضمناً در انتهای این برگه با برخی استارتاپ‌ها یا کسب کارهای نو آور در حوزه زندگی سالم آشنا خواهید شد که اهدافی مشابه استارت آپ رستوران روح دارند. اما در رستوران روح اهداف دیگری نیز وجود دارد که در دیگر استارت آپ هایی که در زیر معرفی میشوند وجود ندارد. این اهداف، رستوران روح را یک استارت آپ استثنایی می کند.

ترویج زندگی معنوی و عارفانه

انسان ریشه در معنویت دارد و به همین دلیل ترویج اصول زندگی معنوی که برای سلامت روح و جسم بسیار ضروری است و اگر درست آموخته شود نقش بسیار موثری در سلامت روح و جسم انسان دارد. در این مورد توصیه می کنم کتابهای دکتر وین دایر را مطالعه کنید بویژه کتاب : برای هر مشکلی راح حل معنوی است و کتاب درمان با عرفان و کتاب خود مقدس شما و همچنین کتاب، عشق ، طب، معجزه ، نوشتۀ دکتر سیگل متخصص جراحی .

حفظ محیط زیست و نجات کرۀ زمین

حفظ طبیعت دست ساز خدا، نیز می تواند در سلامت روح و جسم نقش داشته باشد . چون جهان بر اساس پاداش و مکافات عمل طراحی شده است. اگر رفتار نیک با خودت و طبیعت داشته باشی ، پاداش آن تندرستی جسم و روح است. ولی اگر با طبیعت و جسمت بد رفتاری کنی ، طبیعت با کمک درد و بیماری تلاش می کند ترا از خواب غفلت بیدار کند. در این مورد کلاس حفظ محیط زیست و نجات کرۀ زمین را در سایت رستوران روح ببینید.

آشنایی با راز های علمی شفای طبیعی

در رستوران روح ما بر این باوریم که بیماری اصلی انسان، نا آگاهی او در مورد خودش و خدای خودش است. خداوند یک سیستم بسیار قدرت مند خود درمان به همه موجودات از جمله انسان که اشرف مخلوقاتش می تواند باشد، هدیه داده است ولی فقط انسان است که این قدرت خود درمان را با رفتار و اخلاق غیر طبیعی تخریب کرده است و خود را دچار بیماریهای روحی و جسمی بسیار سخت کرده است. در دورۀ خود آموزی معنا درمانی و رازهای علمی شفای طبیعی شما با این معجزۀ شفا بخش ، بر اساس منابع و مستندات معتبر علمی پزشکی و ایمن شناسی و تغذیه آشنا میشوید. بسیاری از مردم سیستم موتور ماشین ارزان قیمت خود را بخوبی میشناسند و در حفظ سلامتی آن حد اکثر تلاش را می کنند. ولی متاسفانه سیستم بدنِ بسیار با ارزش خود را نمیشناسند و با افکار منفی و استرس و تغذیه مضر و رفتار غیر طبیعی سیستم معجزه آسای بدنشان را تخریب و خود را اسیر بیماریهای روحی و جسمی سخت می کنند. در استارت آپ رستوران روح ما به شما می آموزیم که شما بسیار با ارزش تر از اتومبیل کم قیمتتان هستید. حتی اگر لامبورگینی داشته باشد.

انسان با ارزش تر از اتومبیلش

کسب در آمد در رستوران روح

بسیاری از استارت آپها خدمات به مردم ارائه می دهند و مدیران استارت آپ از این طریق کسب درآمد می کنند. ولی در استارت آپ رستوران روح ، هر یک از اعضا می توانند کسب درآمد کنند. در حال حاضر بیکاری و درآمد کم بسیار از مردم ، آنها را دچار استرس و نگرانی بیمار یزا می کند. در رستوران روح ما از تکنولوژی های نوین ارتباطات و قابلیتهای موجود کسب و کار اینترنتی به اعضا کمک می کنیم که در کنار آموزش زندگی طبیعی و عارفانه که موجب سلامت روح و جسمشان می شود، به در آمد قابل توجهی هم برسند. چون امروزه دغدۀ بسیاری از مردم کسب درآمد است و نه مطالعه و آموزش. این ضرب المثل را حتماً شنیده اید که می گوید: به فکر نان باش ، خربزه آب است. امروزه خیلی ها کسب درآمد را نان میدانند و آموزش و مطالعه را خربزه بی خاصیت. شما در رستوران روح می آموزید که خربزه بسیار مفید تر از نانِ حاوی گلوتن است و گلوتن عامل بسیاری از بیماریهای روحی و جسمی. برای درک بهتر این موضوع حتماً کلاسهای علمی رستوران روح را در مورد سفر علمی به درون بدن و آشنایی با رازهای شفای طبیعی ببینید. خیلی ها به بهانه کسب در آمد ، غیر طبیعی رفتار می کنند و غیر طبیعی می خورند و خود را دچار بیماریهای سخت می کنند و هر آنچه را که در می آوردند، باید خرج درمان بیماریشان کنند. بسیاری از این افراد با تحمل استرس فراوان و زحمت پول کمی را به دست می آورند تا با آن غذاهای غیر طبیعی، مضر و گران قیمتی بخرند و با خوردن آن خود را دچار درد و بیماری سخت کنند. این رفتار انسان هوشمندانه نیست . به همین دلیل است که طبیعت با درد و بیماری کمک می کند که انسان به مسیر درست برگردد و هوشمندانه تر زندگی کند. در استارت آپ رستوران روح ما به شما کمک می کنیم که هوشمندانه وارد مسیری شوید که شما را هم به تندرستی جسم و روح میرساند و هم به شما کمک می کند که درآمد کسب کنید. اگر به سایتها و پیجهای اینستا گرام در رابطه با آموزش کسب درآمد سر بزنید، می بینید که فالور های میلیونی دارند. ولی وقتی به پیجهای تندرستی روح و روان سر بزنید می بینید که فالور چندانی ندارند. این موضوع نشان میدهد که مردم واقعاً کسب درآمد را نانِ با ارزش و حفظ سلامت را خربزۀ بی خاصیت میدانند. در صورتی که این خربزه هزاران برابر با ارزش تر از آن نان است اگر فرد مصرف کننده آگاهی درست در آن مورد به دست آورده باشد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که بر اساس آگاهی آفریده شده است. خود ما از جنس آگاهی هستیم. حتی برای داشتن کسب و کار پر رونق نیز باید آگاهی و تجربه کافی داشته باشیم. در رستوران روح ما کسب آگاهی برای حفظ سلامت روح و جسم را در مقایسه با کسب آگاهی برای در آمد در اولویت می دانیم. چون هر یک از ما ممکن است این دار فانی را در آینده ای نزدیک تر از پنج دقیقه ترک و به دار باقی برویم . در این شرایط اموال و پولی را که کسب کرده ایم، نمی توانیم با خود بالا ببریم . فقط آگاهی کسب شده را که متصل به روح است را با خودمان به عالم بالا میبریم. پس هوشمندانه است که در این دنیای فانی به فکر کسب آگاهی باقی باشیم. در رستوران روح این فرصت برای شما مهیا شده است که هم آگاهی کسب کنید و هم در آمد.

استارت آپ هایی با اهداف مشابه رستوران روح

چند سالی است که ظهور استارتاپ‌های روانشناسی و ترویج سبک زندگی سالم را شاهدیم، از وبسایت‌های مشاوره آنلاین و خدمات روانشناسی گرفته تا استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقا سطح سلامت روان افراد. در ادامه با استارت‌آپهای‌ آشنا می‌شویم که در نوآوری، رشد، مدیریت یا تاثیر اجتماعی عملکرد خوبی داشته اند و می‌توانیم از آن‌ها الهام بگیریم.

استارت آپ حقِ ذهن در درمان

( MindRight Health )

ماموریت این استارت آپ استفاده از قدرت ذهن در بهداشت و درمان است و با ایجاد دسترسی کامل به مراقبت‌های بهداشت روان برای خانواده‌های کم درآمد و جوامع مختلف به سمت این هدف حرکت می‌کند. برخی جوامع به خاطر عادت سنتی و عدم دسترسی از خدمات بهداشت روان دور هستند. همچنین اغلب جوانان از محیط پیشتیبانی مناسب برخوردار نیستند. این استارت آپ برای کمک به این افراد دست به کار شده است و ۷ روز هفته، ۳۶۵ روز سال، مخاطبانش را از طریق پیام‌های متنی پیشتیبانی می‌کند و داده‌های زنده نیازهای بهداشت روان جامعه مخاطبش را برای پیش‌بینی و جلوگیری از بحران‌ها به شرکای خود ارائه می‌دهد.

استارت آپ سلامت الینور

این استارت آپ اولین ارائه‌دهنده خدمات اعتیاد و بهداشت روان است که برای ارائه نتایج بهبودی بیمار در دراز مدت و بر اساس مدل مراقبت و پرداخت مبتنی بر ارزش طراحی شده است. الینور از طریق شبکه‌ای از کلینیک‌های سرپایی، محیط آنلاین، انجمن‌ها و خانه‌های بیمار، مراقبت‌های همه جانبه و کاملی را برای بهداشت روان و حل مشکل سو مصرف مواد فراهم می‌کند.این استارت آپ در سال ۲۰۱۹ تاسیس شد و اگر قصد آشنایی بیشتر با خدمات آن‌ها را دارید، می‌توانید داستان افراد درمان شده را در سایتشان بخوانید.

استارت آپ جونکِر : درمان از راه دور جوانان

این استارت آپ اولین پلتفرم دور درمانی جهان است که به طور انحصاری برای نوجوانان و جوانان در سنین ۱۳ تا ۲۴ سال طراحی شده است. جون مدل جدیدی را برای مراقبت از سلامت روان ارائه می‌دهد که مزایای جلسات درمانی زنده یک به یک را با یک تجربه با برنامه تلفن همراه ترکیب می‌کند. تیم بالینی جون بر شواهد و مهارت‌های افراد تمرکز می‌کند که باعث می‌شود درمان برای هر مشتری شخصی سازی شود.

گروه تندرستی پِرل ( PEARLL )

این استارت آپ تلاش می کند که عادات زندگی روزمره را دگرگون می‌کند تا افراد به ورژن بهتری از خود تبدیل شوند. برنامه های بهداشتی و سلامتی این گروه توسط متخصصان سلامت طراحی شده است تا تغییرات یکپارچه و افزایشی برای بازگرداندن تعادل درونی حاضر کند و از این رو زندگی مخاطبش را سالم‌تر ، معنی‌دارتر و بهتر کند. شرایط جسمی، روحی، عاطفی، اجتماعی و محیطی زندگی همگی بر ما اثر دارند و این استارت آپ قصد دارد با بهبود یکپارچه آن‌ها و رسیدن به دستاوردها و عادات قابل اندازه‌گیری به مخاطبانش کمک کند.

گروه لیتا : آیندۀ سلامت روان

استرس، افسردگی و بیماریهای جسم، بازده کاری افراد را پایین می‌آورد و به اقتصاد یک شرکت و یک کشور لطمه می‌زند. تا به حال به روان درمانی کارمندان و مردم با هوش مصنوعی فکر کرده‌اید؟ هوش مصنوعی گروه لاتیا از طریق کانال‌ها و دستگاه‌های مختلف بهبود بالینی کارمندان یک شرکت را می‌سنجد. این گروه از شما می‌خواهد که به جای رسیدگی به علائم سطحی به فکر درمان بلند مدت و ریشه ای باشید و از راه حلی استفاده کنید که مسائل اساسی روانشناختی اضطراب، استرس، اعتیاد و افسردگی خفیف و متوسط را بشناسد و حل کند. ما هم در رستوران روح همین هدف را داریم و می خواهیم عوامل بیماریهای های روحی و جسمی را از طریق معنا درمانی و رعایت سبک زندگی و تغذیه طبیعی ریشه کن و از ابتلا به بیماریها پیشگیری کنیم.

استارت آپ اویاما (Oyama)

اویاما یک بستر امن و ناشناس برای افراد ایجاد کرده است تا در مورد چالش‌های روزانه خود صحبت کنند. هدف این کمپانی تبدیل افراد به انسان‌های متعادل و پایدار است. اویاما برنامه روان درمانی برای درک بهتر خود ارائه می‌کند. همچنین یک جامعه پشتیبانی از همسالان فراهم می‌کند که افراد با تجربیات و داستان‌های مشابه با هم چت می‌کنند تا افکار و احساسات خود را پردازش و چالش‌ها را حل کنند. این برنامه جامعه کوچکی را فراهم می‌کند که در آن شما می‌توانید دیگران را به بهتر شدن تشویق کنید و برای حل مشکلاتشان توصیه‌هایی ارائه کنید. شما در این برنامه در مورد خودتان، احساسات و رفتارهایتان بیشتر یاد می‌گیرید تا بتوانید از خود و دیگران به خوبی مراقبت کنید. در رستوران روح نیز یکی از اهداف مهم ما این است که از تجربه کسب شدۀ خودمان در کمک کردن به دیگران برای داشتن روح و جسمی سالم تر استفاده کنیم.

استارت آپ کیوریس ای آی(Curis AI)

از هر چهار نفر یک نفر در جهان در دوره ای از زندگی تحت تأثیر اختلالات روانی یا عصبی قرار می‌گیرند. در حال حاضر حدود ۴۵۰ میلیون نفر از چنین شرایطی رنج می برند و اختلالات روانی یکی از مهمترین دلایل عدم سلامت و ناتوانی در سراسر جهان شناخته شده است.این به معنی نبود درمان نیست برعکس، درمان در دسترس است اما تقریباً دو سوم افراد مبتلا به اختلال روانی شناخته شده هرگز از یک متخصص بهداشت کمک نمی‌گیرند. انگ، تبعیض و بی توجهی مانع از رسیدگی و درمان افراد دارای اختلالات روانی می‌شود. این استارت آپ یک رویکرد یکپارچه و جدید در زمینه سلامتی روان است که از روش‌های درمانی ترکیبی متشکل از واقعیت مجازی، ردیابی خواب، مراقبه و ورزش استفاده می‌کند، تا به افراد کمک کند. این موارد از اهداف ما در استارت آپ رستوران روح برای کمک کردن به دیگران است که دچار بیماریهای روحی و جسمی مقاوم به درمان و لا علاج هستند.

حال خوب، درآمد خوب
در استارت آپ رستوران روح
چه بهتر از این ؟

معرفی دورۀ خود آموزی معنا درمانی و رازهای علمی شفای طبیعی

ای شده نالان ز غم رنج خویش

تو نداری خبر از گنج خویش

گنج تو باشد دل آگاه تو

رهی معیری

برای شروع آموزش و درآمد زایی

ثبت نام کنید

برای ورود باید ثبت نام کرده باشید