در رستوران روح

هم علم بهتره

هم ثروت

تا در طلب گوهر کانی، کانی

گر در هوس لقمه نانی ، نانی

خرید اشتراک ویژه برای دسترسی به

همۀ کلاسها و در آمد بیشتر

برای خرید روی یکی از اشتراکهای زیر کلیک کنید.

۸۰

$US

۵۰

$US

۳۰

$US

روش پرداخت حق اشتراک برای فارسی زبانان خارج از ایران

این عزیزان هنگام پرداخت می توانند گزینه دلار را انتخاب کنند و حق اشتراک را با در گاه پرفکت مانی یا

ارز دیجیتالِ تتر که برابر دلار است، پرداخت نمایند .

ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور که دسترسی به سیستم بانکی ایران ندارند، می توانند از طریق درگاه پرداخت پرفکت مانی حق اشتراک را به دلار پرداخت کنند. اگر این عزیران درگاه پرفکت مانی ندارند ولی از طریق ارز دیجیتال می توانند پرداخت کنند، درگاه پرداخت ارز دیجیتال (تتر که معادل دلار است) برایشان فعال می باشد. البته درگاه پرداخت وب مانی نیز به زودی در سایت نصب می شود. اگر پرداخت شهریه از طریق درگاه پرفکت مانی و ارز دیجیتال (تتر) دچار مشکل شد می توانند از طریق چت پشتیبانی درخواست ارسال کنند تا شمارۀ کیف پول پرفکت مانی و تتر رستوران روح برایشان ارسال شود.

اشتراک رایگان

پس از ثبت نام در رستوران روح، دفتر کار شما فعال می شود و لینک همکار روشنگر برای کسب درآمد (با پنج درصد کمسیون همکاری در فروش) در اتاق حسابداری در دفتر کارتان قرار میگیرد. اما برای استفاده از محتوی محدود کلاسها برای مشترکین رایگان، روی تصویر زیر کلیک کنید و مراحل را در صفحات باز شده طی کنید تا اشتراک رایگان شما فعال شود.

برای فعال سازی اشتراک رایگان روی این تصویر کلیک کنید

گام چهارم: آشنایی با نحوۀ کسب در آمد در رستوران روح

برنامه در آمد زایی رستوران روح

شما می توانید رایگان و یا با خرید یکی از اشتراکهای سالیانه، شش ماه و سه ماه عضو رستوران روح شوید، تا علاوه بر آموزش سبک معنوی و طبیعی زندگی و رازهای علمی پیشگیری از بیماریهای روحی و جسمی و شفای طبیعی و همچنین آموزش اصول حفظ طبیعت و محیط زیست، پاداش همکاری قابل توجهی، که از این به بعد پاداش روشنگری گفته میشود، نیز دریافت کنید. افرادی که رایگان عضو شده اند برای همیشه عضو رستوران روح خواهند بود و علاوه بر استفاده از برخی مطالب آموزشی از پاداش روشنگری برخوردار خواهند بود. البته برخی از صفحات سایت رستوران روح برای آنها مسدود است و درصد پاداش روشنگری آنها پنج درصد خواهد بود. اما سایر کسانی که اشتراک رستوران روح را خریداری کرده اند به تمام مطالب آموزشی دسترسی خواهند داشت . تفاوت اشتراکهای خورشید، ماه و زمین در رستوران روح فقط در زمان استفاده از مطالب آموزشی و دریافت پاداش روشنگری است.

چگونه پاداش روشنگری محاسبه می شود؟

هر کس که در رستوران روح ثبت نام کند، حتی بدون خرید اشتراکهای رستوران روح، همکار روشنگری میشود و لینک همکار روشنگر دریافت میکند و بر اساس برنامه زیر پاداش دریافت می کند. اگر کاربر جدیدی از طریق این لینک که همکار روشنگر در شبکه های اجتماعی، وبلاگ و یا سایت اینترنتی قرار داده است، حق اشتراک رستوران روح را خریداری نمایند، به آن همکار روشنگر بر اساس جدول زیر پاداش روشنگری ماهیانه پرداخت میگردد:

# مشترکان رایگان تا زمان خرید یکی از اشتراکهای خورشید، ماه و زمین ، در رتبه پایه خواهند ماند و برای همیشه می تواند بدون خرید اشتراک عضو رستوران روح باشد و به تعدادی از مطالب آموزشی انگیزشی دسترسی داشته باشد و دفتر کار و لینک همکار روشنگر دریافت کند و از پنج درصد پاداش روشنگری بدون امکان ارتقا به رتبه بالاتر بهره ببرد. اختصاص این میزان پاداش و دسترسی محدود مشترکین رایگان به مطالب آموزشی، برای راستی آزمایی سیستم پرداخت پاداش روشنگری در رستوران روح و ایجاد انگیزه در آنها برای خرید اشتراک است.

*کسانی به رتبه الماس خواهند رسید که اشتراک یکساله خورشید رستوران روح را تهیه کرده باشند و علاوه بر معرفی حداقل ۲۱ ورودی جدید در ماه (که حق اشتراک خریداری کرده اند)، با نمره ۱۷ از ۲۰ از امتحان کتبی و شفای رستوران روح عبور کنند و رتبه و مدرک روشنگر ارشد را از مدیریت رستوران روح دریافت کنند. اشتراک خورشید این عزیران به مدت ۱/۵ سال از روز در یافت مدرک روشنگر ارشد آغاز خواهد شد و در مدت این اشتراک، استثناً ۵۰ درصد پاداش روشنگری با هر تعداد خرید از طریق لینک روشنگریشان به آنها پرداخت خواهد شد. این رتبه باعث ایجاد انگیزۀ قوی می شود تا مشترکین گرامی، مطالب و کلاسهای رستوران را بخوبی فرا گیرند تا بتوانند از آنها در زندگی روزمره خود برای رسیدن به سلامت روح و جسم بهره مند شوند و همچنین بتوانند به دیگران برای آشنایی با این مسیر و تقویت نیروی شفا بخش الهی درون، علمی و اصولی کمک کنند.

توجه: در سایت رستوران روح، نرم افزار اتوماتیکِ محاسبۀ مبلغ پاداش، هر دو ماه فعالیت روشنگران همکار را ارزیابی می کند و با توجه به میزان فعالیت روشنگران بر اساس داده های جدول بالا ، رتبه آنها ارتقا یا تنزل می دهد. مثلاً کسی که این ماه در رتبه طلا است، در دو ماه بعد ممکن است به دلیل کاهش فعالیت به رتبه برنز یا نقره برسد. سایت رستوران روح مجوز فعالیت تولید و نشر محتوی را از وزارت رفاه دریافت کرده است.

توضیح در مورد پرداخت به همکاران روشنگر

که کاربران جدید با ارز خارجی از طریق لینک آنها خرید می کنند.

اگر مشترکین جدید که از طریق لینک روشنگری شما اشتراک رستوران روح را خرید می کنند، مبلغ حق اشتراک را به یورو یا تومان پرداخت کنند، بر اساس نوع ارز و درصد تعیین شده به عنوان پاداش روشنگری برای رتبه های برنز، نقره، طلا و الماس محاسبه و به حساب بانکی و یا پرفکت مانی یا کیف پول ارز دیجیتال روشنگر همکار پرداخت میگردد. اگر مشترکین ایرانی حساب پرفکت مانی یا کیف پول دیجیتال ندارند، مبلغ یورو یا تتر به قیمت روز به تومان تبدیل می شود و به شماره شبای آنها واریز میشود.

در رستوران روح

هم علم بهتره

هم ثروت