برای ورود، قبلاً باید ثبت نام کرده باشید

قوانین و مقررات اشتراک در دوره خود آموزی رستوران روح

لطفاً قبل از خرید اشتراک مطالعه کنید

اشتراک شما در دوره خود آموزی معنا درمانی و رازهای علمی شفای طبیعی در سایت رستوران روح و یا پلتفرمهای تحت اداره ما در واتساپ و اینستاگرام و غیره به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد: حضور شما در این دوره خود آموزی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. دوره خود آموزی معنا درمانی و رازهای شفای طبیعی را به چشم یک کتاب صوتی ، تصویری ببینید که در این دوره یکساله بخشهای جدیدی به آن اضافه خواهد شد و نویسنده این کتاب در بخش پشتیبانی این دوره به پرسشهای شما پاسخ خواهد داد.

عدم بازگشت وجه اشتراک

لطفا قبل از ثبت نام و پرداخت حق اشتراک مطمئن شوید که به مطالب این دوره نیاز دارید. چون وجه پرداختی قابل عودت نمی باشد.

جمعیت هدف رستوران روح

افراد سالم

افراد سالمی که قصد دارند با رعایت سبک طبیعی زندگی و تغذیه و درک معنای واقعی زندگی از ابتلا به بیماریهای سخت پیشگیری نمایند. معمولا پیشگیری منطقی تر و هوشمندانه تز از درمان است .

افراد بیمار

افراد بیماری که قصد دارند با تقویت روحیه و رعایت اصول تغذیه و زندگی سیستم خود درمان بدنشان را تقویت کنند تا روشهای درمانی پزشکان و کادر درمان موثر تر عمل کند.

chaqi

بیماران نا امید از درمان

افراد بیماری که مبتلا به بیماریهای لا علاج هستند و کادر درمان هم آنها را جواب کرده است. مسلما ما هم توانایی شفای آنها را نداریم. اما در این دوره خود آموزی، نور امید را در دل این بیماران روشن نگه می داریم تا قدرت شفا بخش الهی را در درون خود بیابند و به خدایی توکل کنند که این قدرت را هدایت و مدیریت می کند. تجربه ده ساله ما در کمک به این بیماران نشان داده است که امکان شفا سخت ترین بیماریها وجود دارد اگر بیمار روحیه قوی داشته باشد و معنای واقعی زندگی را درک کند و به خداوند توکل کند.

نکات مهم

نکته اول

مطالب ارائه شده در این دوره خود آموزی را جایگزین روش رایج درمان خود نکنید. اگر بیماری سختی دارید و از روشهای رایج درمان ناامید شده اید ویا جواب شده اید، و قصد شرکت دراین دوره را دارید، بدانید که ما نیز نمی توانیم درمان و شفای شما را تضمین نماییم. در این دوره با تجربه افرادی آشنا خواهید شد که همانند شما از درمان نا امید شده بودند ولی با کسب آگاهی در مورد رازهای قدرت خود درمان و شفا بخش الهی که در درون دارند و رسیدن به آرامش روح با یاد خدا شفا یافته اند. در این دوره خود آموزی شما نیز این فرصت را خواهید داشت که این روشها را امتحان کنید.بدانید که این بیماری دارد شما را بیدار می کند. شما را با معنای واقعی زندگی و ماموریت الهیتان در این دنیا آشنا می کند. این موضوع مفهوم معنا درمانی است که درعنوان این دوره قرار دارد. در این دوره ما به شما کمک میکنیم که قدرت خود درمان درونی بدنتان را که تحت امر خداوند کار میکند را تقویت و احیا کنید. این قدرت معجزه آسا به انسان اهدا شده است، که انسان بیمار نشود، تا ماموریت الهیش در این دنیا با موفقیت انجام دهد.ولی متاسفانه اکثر انسانها با تغذیه و رفتا غیر طبیعی این قدرت خود درمانی را ضعیف کرده اند که دچار بیماریهای سخت و لاعلاج شده اند. بیماری چیزی نیست جز به هم خوردن تعادل طبیعی بدن. انسان با همین رفتار غیر طبیعی و زیاده خواهی دنیوی، تعادل محیط زیست و کره زمین را نیزبه هم زده است و در حال تخریب محیط زیست نیز هست. بیماریهای رایج در جوامع بشری را می توان به چشم مجازاتی سخت به دلیل به هم زدن تعادل طبیعی درون بدن و همچنین تعادل طبیعت و کره زمین در بیرون از بدن انسان دانست.

نکته دوم

رستوران روح با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشترکان گرامی، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند. رستوران روح هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این سایت باشند، همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره، را نمی پذیرد. رستوران روح هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “ سایت رستوران روح ” شکل می گیرد، پذیرا نیست. رستوران روح هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت رستوران روح تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت رستوران روح به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به سایت رستوران روح مقاصدی خارج از حوزه دوره خود آموزی معنا درمانی و رازهای علمی شفای طبیعی را دنبال نکنند.

قوانین حریم شخصی

تمامی اطلاعات شخصی که مشتریان محترم در سایت ثبت و درج مینمایند بصورت کاملا محرمانه در نزد مدیریت رستوران روح به امانت میباشد و تنها برای ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت رستوران روح کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورت عضویت و وارد کردن مشخصات در سایت و ثبت اشتراک یا خرید شما موافقت میکنید که رستوران روح با ایمیل و پیامک با شما در ارتباط بوده و به درخواست و سوالات شما پاسخ دهد. سایت رستوران روح ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل و در ارتباط با رستوران روح نیستند وهیچ گونه مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد. در صورتی که کاربران به سن قانونی نرسیده باشند ‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به اشتراک و پرداخت حق اشتراک اقدام کنند.

خرید اشتراک ویژه برای اعضای جدید برای دسترسی به

همۀ کلاسها و در آمد بیشتر

اگر ثبت نام نکرده اید، قبل از خرید یکی از اشتراکها ثبت نام کنید.

اگر قبلاً ثبت نام کرده اید، برای خرید روی یکی از اشتراکهای زیر کلیک کنید.

اگر رمز دوم پویا برای پردداخت ندارید، گزینه پرداخت با کارت شتاب را انتخاب کنید.

۸۰

$US

۵۰

$US

۳۰

$US

توجه: پیشکسوتان رستوران روح که قبل از ۲۰ مهر ۱۴۰۱ عضو رستوران روح شده اند، بعد از ثبت نام، اشتراک ویژۀ پیشکسوتان را در زیر خریداری نمایند.

توجه: لطفاً اگر پیشکسوت رستوران روح نیستید این طرح ویژۀ زیر را خریداری نکنید. چون امکان بازگشت وجه مقدور نمی باشد.

۱۵

$US

برای ورود، قبلاً باید ثبت نام کرده باشید